Op donderdag 16 oktober opent CSG Bogerman Koudum haar deuren voor alle basisschoolleerlingen uit Koudum en omgeving! Tijdens Bogerman4You kunnen kinderen uit groep 1 t/m 8 meedoen aan allerlei leuke, leerzame en creatieve workshops die worden verzorgd door docenten en leerlingen van het Bogerman College en door lokale partners.
Het gaat om heel verschiilende onderdelen, zoals koekjes bakken bij Bogerman bakt, een rondje met de brandweer bij Brandweer4You, of lekker aan de slag met Pimp je tasje, Vilten, Druktechnieken of Pats Boem! Ei stuk! Voor de sportievelingen is er Sport en Spel en voor de avonturiers Vuur maken! Er zijn twee workshoprondes, dus de kinderen kunnen twee verschillende activiteiten kiezen. De eerste ronde is van 14:30 tot 15:15 uur. Na een drinkpauze in de kantine begint om 15:30 uur de tweede ronde! Om 16:15 uur is het weer afgelopen.
Kinderen kunnen zich opgeven via de website van het Bogerman College. Daar staat ook welke workshops geschikt izjn voor welke groepen. Kinderen moeten er wel snel bij zijn, want vol = vol. Het Bogerman College Koudum kijkt ernaar uit om alle kinderen weer te verwelkomen voor een middag vol plezier, creativiteit en mienskip.
Wanneer: donderdag 16 oktober
Tijd: vanaf 14.15 uur
Waar: CSG Bogerman Koudum
van Zuidwest Friesland
