Op dinsdag 6 mei 2025 is er weer een bijeenkomst van het Alzheimer Café in De Klink in Koudum. Het thema deze avond is ‘Samen het persoonlijke verhaal maken’. Gastspreker is Henriette Ettema, verpleegkundig specialist GGZ en programmaleider voor CCE.
Als je anderen moet betrekken bij de zorg van jouw partner, jouw vader, moeder, hoe zorg je dan voor goede samenwerking? Als mantelzorger of naaste familie van een persoon met een haperend brein, wil je goede zorg geven. Jij kent hem of haar en weet wat belangrijk is. Maar als de zorg te intensief wordt en je extra hulp moet inschakelen, hoe kun je dan goed samenwerken? Wat kun je doen om de zorg goed te laten aansluiten bij de betreffende persoon?
Henriette Ettema neemt de aanwezigen mee in het verhaal van het belang van persoonlijke zorg. Zorg waarin de betrokkenen en de professional samenwerken.
van Zuidwest Friesland
