Oliebollen Biljarttoernooi 2018.

Reglement

De lotingen zijn gedaan en hieronder een overzicht van de deelnemers en eventueel welk gemiddelde hij speelt.

A  – Klasse / LaagA -Klasse / Hoog
( Carambole 20 t/m 25 )( Carambole 26 en hoger )
( alleen 1e ronde en verliezersronde )( alleen 1e ronde en verliezersronde )
1 Peter ( Bert ) de Lange 211 Michiel Semplonius 27
2 Piet Hofman 212 Jelle P. Sipkema 38
3 Richard Peterson 203 Casper vd Veen 34
4 Harry Strijker 204 Douwe Pries 45
5 Arnold Kotterer 245 Jan Eelze Pries 50
6 Heerke Osinga 246 Haye Hoekema 30
7 Bouke Smid 247 Durk Venema 37
8 Hans de Bode 208 Anne Schaper 26
9 Theo Bouma 249 Lolke Smid ( Stinky ) 26
10 Domien Flapper 2310 Dirk Osinga 53
11 Wytze de Lange 2411 Arjen Smid 27
12 Jurjen Wielinga 2012 Simon Kemker 37
13 Jan vd Werf 20
14 Ype Pries 20
15 Jan Homsma 23
16 B. Meyer 20
17 Wim J. Petersen Nobbe 24
18 Piet Venema 21
19 Johan vd Veen 20
20 Anske Schaap 22
21 Maiko vd Veen 25
22 Simke de Witte 25
  • Vervolg deelnemerslijst.
B – KlasseVrije Klasse
( Carambole t/m 19 )( 1e partij geen gemiddelde en daarna wel )
1 Jan Haanstra 181 Jorn Pries
2 Jacob Visser 172 Jan Wesselius
3 Johan Kemker 153 Jacob Jelsma
4 Yke B. de Vries 184 Bonne Jansen
5 Tjeerd Ypma 185 Pieter Schaper
6 Siebe Couperus 196 Rinse Pruiksma
7 Teake Hoekema 167 Brandus vd Velde
8 Johan Schaper 158 Douwe vd Velde
9 Lolke Ypma 169 Jan Klein
10 Rein Smid 1610 Arnold vd Ven
11 Gosse Damstra 1711 Hindrik Wiersma
12 Roel Faber 1612 Jochum Hoekstra
13 Kees Verburg 1513 Sipke Bakker
14 Oane Peterson 12
14 Berend Wesselius
15 Marcel Minkman 1715 Albert Ypma
16 Arjan Osinga 1616 Jesper de Vries
17 Lammert Fopma 14
18 Geert de Lange 15
19 Teake Ypma 17
20 Wout Klijn Velderman 15
21 Johannes Haanstra 14
22 Arnold Minkman 16
23 Hans Bakker 18
24 Lolke Smid ( Stip ) 13
25 Jo Hoekstra 18
26 Lourens de Vries 18
27 Henk Ypma 14
28 Jappe Roosjen 11
  • Ten slotte.
Dames Klasse
( 1e partij geen gemiddelde en  daarna wel )
1 Rinske Roosjen
2 Janieke Semplonius
3 Jitske de Lange
4 Tjerkje Pries
5 Ypie Semplonius
6 Leny Pietersma
7 Romelia vd Velde
8 Marjo Smid
9 Japke Haytema
10 Nienke Kotterer
11 Hinke Ypma
12 Fetsje Grouwstra